Реклама

Відомо, як вберегти себе від крадіжки коштів через Viber

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Шахраї є, напевно, на кожному сайті в інтернеті, де є активні користувачі та хоча б якийсь обіг грошей. Однією із улюблених платформ у зловмисників є Viber. Шахраї, вони свого роду психологи. Вони намагаються виманити кошти у жадібних та неуважних. Нам же Відомо, як вберегти себе від крадіжки коштів через Viber і саме про це зараз поговоримо.

Напевно, частині з нас приходило на Viber повідомлення про розіграш від сторонніх осіб чи компаній, але не від самого додатку. Зараз же такого типу повідомлення приходять від імені самого додатку, про що розповідають користувачі. Виграшем в розіграші є дуже велика сума грошей в доларах. Все що треба зробити учаснику, це натиснути на іконку. Після натискання на екрані з’являється сума виграшу. Далі потрібно поспілкуватись з роботом, але людина думає, що це живий адміністратор.

При спілкуванні сума виграшу постійно зростає, але як настає час виведення грошей, з'являється проблема. Проблема полягає в тому, що конвертація доларів в гривні платна і повинен її оплатити саме переможець. Якщо людина готова на наступні кроки, то їй пропонують вписати всі дані картки. Після цього останнього кроку, всі гроші з вашої картки переходять успішно шахраям.

Немає якогось єдиного способу вберегтись від обману. Але одне потрібно знати - легких грошей не буває. Ніколи не давайте дані картки нікому і ніде їх не вказуйте, якщо не впевнені, що все безпечно та надійно.

Також нещодавно стало відомо, як діяти, якщо був зламаний персональний акаунт Viber.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чи варто купувати старіші моделі Apple iPhone?

Телефони від Apple коштують досить багато. Тому багато людей купують або б/у, або просто старіші моделі. Так, це набагато...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -