Реклама

Відомо, як віддзеркалити фото на Android

З рідного редактора зображень операційної системи, не встановлюючи нову програму, можна віддзеркалювати зображення.

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Віддзеркалення фотографій на Android – це проста процедура, яка не потребує встановлення нових програм. Не потрібно віддзеркалювати фотографії в Інтернеті. Зображення можна перевернути через програму галереї операційної системи. У галереї також є базові інструменти редагування, які дозволяють додавати фільтри, коригувати та виправляти проблеми з кольором, насиченістю та яскравістю, а також обрізати, повертати та віддзеркалювати зображення. Подивіться, як перевернути фотографію на Android .

Цікаво: Названо дозволи, які ні в якому разі не можна надавати додаткам на пристроях Android.

Крок 1. Відкрийте галерею зображень на телефоні Android і знайдіть фотографію, яку потрібно перевернути. Натиснувши на зображення, виберіть піктограму у формі олівця. На наступному екрані знову виберіть другий елемент на нижній панелі;

Крок 2. Фотографія буде дзеркально відображена. Щоб зберегти, просто натисніть «Зберегти» на верхній панелі. Якщо вам не подобається результат, просто виберіть «Повернути». Якщо ви виберете збереження, фотографія автоматично перейде до галереї вашого мобільного телефону.

Готово! Android створює копію фотографії зі змінами. Таким чином ви можете відновити вихідний файл або видалити його, щоб заощадити місце.

Цікаво: Відомо, як отримати доступ до збережених паролів на вашому смартфоні.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як вибрати найкращий для вас ігровий смартфон в 2021 році

Як і в усьому, вибір правильного ігрового телефону є пріоритетом, тому сьогодні ми розкажемо, як вибрати найкращий для вас...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -