Реклама

Відомо, як захистити свій ПК без використання антивірусних програм

Останні Новини

Ми не раз згадували про важливість встановлення антивірусних програм для захисту ваших пристроїв від шпигунських програм. Проте є користувачі, які категорично проти їх встановлення. Відповідно до цього, ми сьогодні зазначимо декілька пунктів кібербезпеки, яких варто дотримуватись за умови не використання антивірусу. Якщо ж ви не проти використання антивірусів, то рекомендуємо ознайомитися з нашою підбіркою безкоштовних антивірусів для Windows.

Захисник Windows

Не відключайте захисника Windows та дотримуйтесь усіх рекомендацій системи щодо її перевірки. Зокрема, це стосується Windows 10, так як дана система справді максимально захищена і більше 90% проблеми виникають через самих користувачів.

Завантаження програм

Не перестанемо повторювати дану інформацію – завантажуйте програми та додатки з офіційних магазинів чи сайтів, уникайте завантаження через невідомі вам силки. Також не рекомендується користуватись зламаними програмами та бути максимально обережними з торрент-файлами.

Користуйтесь онлайн-антивірусом

За умови, що ви переносите інформацію на свій ПК від інших користувачів, до прикладу через флешку, рекомендується перевіряти їх за допомогою онлайн-антивіруса.

Захист від фішингу

Завжди перевіряйте сайти на які переходите, особливо це стосується переходу на них по отриманих силках з соцмереж. Якщо ви невпевнені в ньому, перевіряйте його в пошуку та звертайте увагу на його адресу. Також не рекомендується використовувати один і той самий пароль на декількох сайтах, соцмережах, тощо.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Найкращий smart-годинник для телефона Android від бренду Xiaomi

Компанія Xiaomi стала відомою вже давно, люди активно користуються її пристроями, але зазвичай це смартфони. Хочемо нагадати, що бренд...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -