Реклама

Відомо, як зі старого смартфона та телевізора зробити SmartTV

Останні Новини

Як виявилось нещодавно, зі смартфона на Android можна зробити чудову розумну приставку до телевізора. Не обов’язково витрачати гроші на нову, якщо у вас вдома є хоча б один телефон, яким ви не користуєтесь. Нижче пропонуємо детальну інструкцію, як це правильно зробити.

Для початку розберемо, що ж собою являє розумна приставка та SmartTV, адже не всі люди знають. Розумні телевізори дуже відрізняються від звичайних, вони більше схожі на комп'ютери. На них є підключення до інтернету, різні програми та навіть ігри, дуже зручне управління (в деяких моделях голосом). Розумна приставка купується в тому випадку, якщо сам телевізор простий, але хочеться зробити його Smart. Тобто, приставка це такий собі малесенький ПК, який забезпечує вас усіма потрібними функціями SmartTV.

Цікаво: Стартують продажі QLED телевізора Oppo Smart TV S1

Самі по собі розумні приставки можуть бути не дешевим задоволенням, а от зробити її із чогось, що вже є вдома цілком реально. Щоб створити розумну приставку вам потрібно буде лише смартфон на базі Android і все, але такий, яким ви не користуєтесь. Багато в кого є телефони вдома, які вже не актуальні або десь пошкоджені, вони лежать без діла, а тут такий гарний спосіб їх використати. Суть звичайної купленої приставки в тому, що вона просто транслює зображення на екран телевізора, таким самим способом і буде діяти звичайний смартфон.

Переходимо до створення приставки. Тут все залежить від того чи підтримує ваш телевізор Wi-Fi чи ні. Якщо так, то чудово, просто підключаємо до нього смартфон по Wi-Fi і усе, якщо ж ні, то телефон підключається за допомогою кабеля з перехідником.

Далі потрібно завантажити програму Samsung Smart View (є і інші, але ця найкраща), її підтримують майже усі смартфони. Після завантаження потрібно надати доступ, щоб телевізор і смартфон були зв'язані. Якщо телевізор старіший, то потрібно буде натиснути кнопку "Дозволити", на новіших вистачить ввести одноразовий код, який ви побачите на екрані.

Бувають у людей взагалі старі телевізори, але такі, що підтримують Miracast. Це також чудовий та зручний варіант, адже смартфон також буде транслювати картинку на телевізор без сторонньої допомоги у вигляді кабеля. Мінус лише у тому, що в такому випадку все залежить від телефону. Якщо він розрядиться, то і на тв вся картинка повністю зникне.

У випадку, коли телевізор немає взагалі можливості підключити до Wi-Fi, то потрібно буде використовувати кабель, по іншому ніяк не вийде транслювати картинку. Але і це не проблема, цей спосіб підійде усім моделям ТВ.
Є два варіанта підключення через кабель: MHL, HDMI.
MHL підключення деякі телефони можуть не підтримувати, але це рідкість. Адаптер MHL потрібно обов'язково під'єднати до телевізора за допомогою звичайного USB, бо по іншому він не працює, а вже за допомогою micro-USB увімкнути в телефон.

Варто знати: На ринок виходить новий телевізор Smart TV A32 від Redmi

HDMI простіший спосіб. Потрібно купити спеціальний адаптер. Для розпізнавання смартфона натисніть кнопку Input на пульті та оберіть варіант HDMI.

Отож, зробити приставку із смартфона не так і тяжко, особливо якщо є функція підключення до бездротової мережі інтернет. Інколи не потрібно викидати зайві гроші, коли вдома знаходяться зайві пристрої, такі як телефон.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Amazon заподозрили в массовом шпионаже за пользователями

Стаття доступна українською...Расширение браузера Amazon Assistant может использоваться для отслеживания всего, что вы делаете в Интернете, а также может...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -