Реклама

Відомо, яка батарея в смартфоні краща: змінна чи вбудована

Останні Новини

З кожним роком смартфони все більше змінюються та оновлюються. Раніше в усіх телефонах були змінні батареї і це рахувалось дуже зручно. Зараз таке зустріти досить тяжко, адже виробники почали випускати ґаджети із вмонтованими акумуляторами. Добре це чи погано, ми сьогодні розберемось.

Розпочнемо із терміну служби батареї. В старих телефонах було не дуже важливо чи довго пропрацює батарея чи ні. Її можна було змінити на нову в будь-який момент, і коштувало це відносно дешево. В сучасних моделях вже ситуація інша, але це зовсім не мінус. Справа в тому, що технологія виготовлення самих акумуляторів змінилась також, і вони тепер можуть служити в рази довше. Раніше термін придатності був приблизно до двох років, а зараз він виріс до п'яти. Зрозуміло, що довше з одним телефоном мало хто ходить, адже сам ґаджет навряд чи буде добре працювати через такий час. Тому і замінювати батарею не прийдеться.

Цікаво: На що звернути увагу при купівлі нового смартфона – 4 поради

Наступне, про що говорили користувачі - це перезавантаження телефону. Усі колись стикалися з проблемою, коли телефон настільки зависав, що не реагував на жодну дію. В таких випадках єдиним виходом залишалось вийняти та вставити батарею. Таким чином телефон повністю перезавантажувався і продовжував працювати нормально. Звісно, в смартфонах із вбудованим акумулятором таке зробити не можна буде. Але питання в тому, чи взагалі потрібно таке робити? Сучасні смартфони не зависають так, як телефони колись. Тому і потреби виймати батарею для повної перезагрузки немає.

Ну і останнє, що лякало людей - рівень безпеки. Раніше, щоб замінити SIM-карту треба було вийняти батарею. Тобто телефон завжди вимикався, а при включенні вимагав пін-код. Зараз є можливість зміни картки без вимкнення телефону, а пін-код взагалі можна відключити. Здається, що це дуже небезпечно, особливо, якщо телефон потрапить до сторонніх. Але добре подумайте. В сучасних моделях є стільки способів себе захистити. Можна встановити відбиток пальця, розблокування за допомогою лиця або пароля. Зараз все набагато надійніше та якісніше.

Отож, усі, хто думає, що вмонтований акумулятор це погано, ви маєте можливість змінити свою думку після прочитання усієї інформації. Технології не стоять на місці, їм варто довіряти та переконуватись, що все стає лише краще.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei готує новий фітнес-браслет та смарт-годинник

Раніше ми повідомляли, що Huawei зареєстрували марку “Mate Watch”, як сьогодні з’явилася інформація, що Huawei готує новий фітнес-браслет та...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -