Реклама

Відомо, яка сума зберігається в кожному банкоматі ПриватБанку

Останні Новини

Багатьох людей цікавить питання, скільки ж грошей міститься в кожному банкоматі ПриватБанку і не тільки. В інтернеті є багато версій з цього приводу. Але сьогодні в цій статті ми детально розповімо як влаштований банкомат, скільки там купюр та яким чином все взагалі працює.

Перше, що треба розуміти, це те, як зберігаються гроші. В кожному банкоматі ПриватБанку є свого роду сейф. Відмінність в тому, що там не стопами лежать купюри, а зберігаються в спеціальних касетах. Найпопулярніші банкомати мають чотири касети, але є і на дві, і на шість. Все залежить від банку.

Цікаво: Відомо, чи може банкомат видати фальшиві купюри

Якщо говорити про суми, які містяться в банкоматах, то тут все індивідуально. В кожному може зберігатись різна сума, і це залежить від багатьох факторів. Мінімум, який можна вмістити в одну касету - це 2500 банкнот. А таких касет в середньому чотири. Якщо всі банкноти будуть по 1000 грн, то зрозуміло, що сума вийде величезна, але ж так не буває. В банкоматі повинні бути купюри і 50 грн, і 100 грн, і 200 грн. Звісно, що в такому випадку і загальна сума змінюється.

Практично жоден банк не кладе в банкомат максимум, який він може вмістити. Це все зумовлене багатьма факторами. По-перше, в банкоматі всі купюри повинні закінчуватися хоча б приблизно одночасно. Це досить зручно для банку, адже йде менше витрат на поповнення інкасаторами. По-друге, завжди потрібно оцінювати місце розташування банкомату. Є такі місцевості, де часто люди знімають готівку великими сумами, а є такі, де навпаки мало хто користується банкоматом. Ще один важливий нюанс, це страховка. Банки завжди страхують банкомати і гроші в них. А вже сама страхова компанія і каже, яка максимальна сума може зберігатись.

З вищенаписаної інформації зрозуміло, що жодна людина не зможе вам точно сказати скільки грошей лежить в банкоматі.

Ще одне питання, яке часто задають, чи може банкомат видавати фальшиві гроші. Теоретично так. Сам банкомат не вміє перевіряти купюри. Це замість нього роблять працівники банку і саме на них лежить вся відповідальність. Також вони відповідають за те, щоб в касеті лежали лише однакові купюри. Тому і бувають дуже рідко випадки, коли людина отримувала з банкомату більшу суму, аніж потрібно.

Варто знати: Названо причини, чому деякі банкомати працюють швидко, а інші повільно

Єдине, що робить банкомат, це відкидає банкноти, які йому не сподобались у окремий отвір. А також туди потрапляють гроші, котрі людина забула забрати при знятті.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розказали, як мобільні оператори обманюють своїх абонентів

Як ми повідомляли раніше, мобільні оператори досить часто обманюють своїх клієнтів. Частіше за все, такі обмани списують на те,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -