Реклама

Відомо, яку шкоду для здоров’я несе ноутбук та комп’ютер

Останні Новини

Теорії про шкоду телевізорів, ноутбуків, смартфонів чули усі. Всюди говорять про це, а конкретних аргументів чому ні в кого немає. Так от сьогодні постараємось розвіяти або підтвердити усі міфи, які існують навколо техніки та її шкоди для організму людини.

Звісно, в першу чергу поговоримо про випромінення. Ним лякають повсюди. Але чи задумувались люди над тим, скільки взагалі є приладів, які випромінюють щось? Їх така велика кількість, що і порахувати тяжко. Саме по цій причині не варто говорити про випромінювання від одного комп'ютера. По-перше, якщо в ПК і є якесь випромінювання, то воно настільки незначне, що точно не принесе шкоди організму. Навіть якщо ви будете біля нього проводити багато часу, шанс мінімальний. По-друге, існують пристрої, які здатні зашкодити на багато більше. Один лише стільниковий зв'язок здатний випромінювати в рази більше, ніж комп'ютер чи ноутбук, але чомусь ніхто не говорить про те, що телефонні розмови шкодять організму.

Цікаво: Названо 2 способи визначення Вашого місцезнаходження через комп’ютер чи ноутбук

Наступна теорія - комп'ютери псують зір. Так, дійсно таке може статись, але лише в тому випадку, якщо ви не дуже відповідально віднесетесь до цього питання. Тут грає роль матриця, яскравість екрану, роздільна здатність, частота оновлення і інші фактори. Також потрібно враховувати, що саме ви робите за комп'ютером. Якщо просто працюєте, то вплив на зір менший. Якщо постійно дивитесь фільми або ж граєте в ігри і напружуєте очі, то звісно шанс погіршити зір більший. Взагалі, якщо відчуваєте, що очам стає тяжко і вони втомлюються, то варто зробити перерву, або ж налаштувати екран під себе. Часто це допомагає виправити проблему.

Далі - не можна тримати ноутбук на колінах. Ну це і справді так. По-перше, теплове випромінювання погано впливає на здоров'я, при чому чоловіче і жіноче. Але теорія про електромагнітне випромінювання сюди точно ні до чого, ми її розібрали ще на початку статті. По-друге, робота за ноутбуком на нерівних поверхнях (в тому числі на колінах) може призвести до його перегріву, а це серйозне порушення в експлуатації.

Ну і останній міф - роутер шкодить організму людини. Ну тут з якої сторони подивитись. Роутер і справді випромінює радіохвилі, він для того і є. Але вони втрачають свій шкідливий вплив вже на відстані буквально 20 см. Навряд чи ви будете цілими днями так сидіти близько до роутера. Якщо ж він справді знаходиться у вас на робочому столі наприклад, чи біля ліжка, то відставте його трохи далі і тоді точно не буде за що хвилюватись.

Варто знати: 6 причин вибрати Chromebook замість ноутбука Windows

Отож, ми не можемо стверджувати, що техніка не має негативного впливу на організм, адже з кожним днем її стає все більше в будинках кожного і не відомо як це відобразиться на планеті та людях через багато років. Але на даний момент можемо точно сказати, що великої загрози немає, точніше її взагалі немає, якщо ви використовуєте ноутбуки, смартфони і т.д. з розумом та не безперервно.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито специфікації навушників Xiaomi Mi Air 2 Pro

Раніше ми повідомляли, що Xiaomi розробляють навушники Mi Air 2 Pro. Сьогодні ж в мережі було розкрито специфікації навушників...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -