Реклама

Відомо, який об’єм оперативної пам’яті підходить для оптимальної роботи смартфона

Останні Новини

Можливо не всі звертають увагу на оперативну пам’ять смартфона, але це важливий фактор при його виборі. Колись, об’єм пам’яті на телефонах був до 1 Гб. Зараз все змінилось і ці показники можуть зрівнятись із оперативною пам’яттю ноутбука. Сьогодні ми вияснимо, який обсяг обрати для того, щоб телефон добре працював, при цьому не переплачувати за зайві Гб.

Смартфони діляться на бюджетні, середнього класу та люкс сегменту. Кожному з них притаманний свій обсяг оперативної пам’яті. Бюджетні мають до 4 Гб, середній клас – до 6 Гб (іноді 8 Гб), люксові – до 16 Гб.

Чи потрібна така кількість оперативної пам’яті телефону? Спірне питання. Звісно, чим більше пам’яті, тим краще працює техніка, програми запускаються швидше і т.д. Тим більше, великий обсяг Гб приваблює покупців більше. Для того, щоб не переплачувати за цю характеристику, є можливість збільшувати об’єми самостійно. Про це ми і розповімо.

Цікаво: Названо 3 найпоширеніші причини швидкої втрати автономності смартфоном

Один із способів – віртуальна оперативна пам’ять. Це працює так, що віртуальна пам’ять бере частину основної і віддає її оперативній. Окрім цього, якщо у вас телефон на базі Android, то можна використовувати функцію zRAM для стискання файлів. Вона робить великі файли маленькими та по новому зберігає. Але звісно, рано чи пізно пам’ять все одно закінчиться, адже вона не безмежна.

Після того, як всі попередні способи стають не можливі, то смартфони на Android починають діяти по-іншому. Просто кожну відкриту програму вони закривають повністю. Це означає, що при запуску того чи іншого додатку, він буде працювати так, ніби його щойно завантажили. Це трохи погано, адже може не зберегтись потрібна інформація.

Для кожного користувача підходить різний об’єм оперативної пам’яті. Все залежить від призначення смартфона. Чим більше на ньому буде виконуватись роботи, тим більший потрібен обсяг. Тим, хто по телефону лише говорить, листується та сидить в інтернеті, буде вистачати і до 4 Гб. Для ігор і інших потужніших додатків потрібно обирати телефони із 8 Гб. Всі, які мають ще більші обсяги, підходять для людей, які одночасно використовують смартфон в різних цілях, при тому користуючись складними програмами. Також цей варіант підійде для тих, хто хоче брати смартфон на багато років, адже технології розвиваються і вимоги ростуть.

Згідно середньостатистичних даних, вистачить 6 Гб оперативної пам’яті для того, щоб мати можливість робити будь-що на своєму смартфоні та не страждати від його повільної роботи.

Не забудьте подписаться на нашего Главного Редактора в Instagram, или на нашу официальную страницу в Facebook, канал в Telegram и в Twitter. Также следите за нами в Google News.

Відомо, який об'єм оперативної пам'яті підходить для оптимальної роботи смартфона

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, що робити, якщо перестали приходити сповіщення на Android – смартфон

Смартфони на Android мають велику кількість налаштувань. Вони дозволяють максимально наблизити кожен пристрій під побажання власника. Тільки от проблема...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -