Реклама

Відомо, який смартфон першим отримає Snapdragon 7 Gen 1

Останні Новини

Після нещодавнього запуску новітнього процесора компанії Qualcomm, стало відомо, який смартфон першим отримає Snapdragon 7 Gen 1. І ним стане ґаджет бренду Oppo – Oppo Reno 8 Pro.

Згідно опублікованої інформації від представників компанії у одній із соцмереж, Oppo Reno 8 Pro отримає новий 4-нм процесор Snapdragon 7 Gen 1, який повинен забезпечити до 30% швидшу роботу та на 20% вищу продуктивність процесора, що відповідає за графіку. І це порівняно із своїм попередником.

Відомо, який смартфон першим отримає Snapdragon 7 Gen 1

Щодо інших характеристик смартфона Oppo Reno 8 Pro, то пристрій отримає дисплей FHD+ AMOLED розміром 6,43 дюйма. Також відомі варіанти пам’яті, а саме 8 Гб оперативної та 128 Гб або 256  Гб вбудованої. Доступний смартфон буде у трьох кольорах - Night Tour Black, Clear Sky Blue та досить цікавий варіант із назвою Slightly Drunk.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi починає диктувати всім клієнтам свої нові правила

Напевно одне єдине, що нервує всіх користувачів пристроїв Apple, так це те, що Apple змушує всіх своїх клієнтів ремонтувати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -