Реклама

Відомо, який вплив на людину мають смартфони

Останні Новини

Всі, хто має телефон, чули хоча б раз в житті, що він погано впливає на організм людини, адже випромінює радіацію, яка шкодить здоров’ю. Тому дехто намагається своїм смартфоном користуватись мало, а носити подалі від тіла, наприклад в сумочці. Давайте дізнаємось чи правда усі ці теорії і чи справді такий пристрій може завдати шкоди.

Насправді, в телефонах немає взагалі радіації. Все, що може впливати на організм, це радіохвилі. Вони являють собою випромінення, яке схоже до рентгену, але слабше в рази. Тобто по суті, вони не можуть ніяк зашкодити людині. Не дивлячись на це, є певна величина SAR, яка показує скільки цих хвиль допустимо отримати людському організму. Виробники повинні створювати свої телефони згідно обмежень, тому боятись користуватися смартфоном немає чого. Обмеження кожна країна встановлює сама, в Україні показник повинен бути настільки низький, що жоден смартфон йому не відповідає, але це не грає ролі.

Цікаво: Відомо, як запобігти перегріванню смартфона

І так, великої шкоди телефони не завдають, але мінімальний вплив таки мають. Це стосується серцево-судинної системи та нервової. Людина, яка багато говорить по телефону або ж просто постійно в ньому сидить, може спостерігати погіршення пам'яті та зниження уваги, буває з'являється слабкість та знижується тиск. Не дуже приємні наслідки для організму, тому варто обмежувати себе в часі проведеному зі смартфоном.

Кожен бренд-виробник телефонів намагається зробити їх безпечними. Найбільше з цією задачею поки що справляються LG, Samsung, ZTE. Найгірші в плані безпеки є Huawei та Apple, але вони все одно дозволені кругом у світі, адже не перевищують допустимі норми.

Не бійтесь після цього користуватись смартфонами. Вони абсолютно безпечні, але не потрібно користуватись ними цілий день. Це правило стосується і іншої техніки. Щоб бути здоровим потрібно більше часу витрачати на свіжому повітрі і менше в різних пристроях.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Microsoft працює над розробкою емулятора для систем Windows

Сьогодні з’явилась інформація про те, що Microsoft працює над розробкою емулятора х64 для систем Windows на базі ARM. Нагадаємо, що ARM...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -