Реклама

Відомо, яким чином смартфон підраховує пройдені кроки

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У сучасних смартфонах є функція крокоміра. Вона потрібна багатьом, особливо тим, хто активно слідкує за пройденою дистанцією. Не усі пристрої можуть добре рахувати кроки. На це впливають різні фактори: датчики, програмне забезпечення, параметри власника. Далі детальніше про все й поговоримо.

Цікаво: Чому гальмує смартфон? Названо кілька найпоширеніших причин.

Спочатку розповімо про датчики. Виробники використовують один (акселерометр) або два (акселерометр та гіроскоп).

  • Акселерометр визначає положення смартфона до земної поверхні. Він не є надто точним, адже більш створений для того, щоб пристрій міг повертати екран. Кроки можуть рахуватись навіть якщо власник просто сильно трясе смартфоном.
  • Гіроскоп. Цей датчик може підрахувати кроки краще. Він визначає кут нахилу до землі. Це дозволяє вимірювати кроки з похибкою максимум 10%. В попередньому датчику похибка становить до 30%.

Не лише наявність датчиків впливають на їх показники. Велике значення відіграє й якість. Саме по цій причині смартфони у людей, які рухаються разом, можуть показувати різну кількість кроків та дистанції. Наявність датчиків можна перевірити за допомогою спеціальних програм або знайти інформацію в технічних характеристиках смартфона.

Цікаво: Функції мобільників, які говорили про достаток власника.

Не менш важливим є програмне забезпечення. Саме воно може обробляти інформацію, яку видають датчики. Воно також повинне бути якісним, адже результат напряму залежить від ПО теж. Дорожчі смартфони можуть краще підраховувати кроки, а бюджетні часто помиляються.

Параметри власника також впливають на результат. Комусь це прозвучить досить дивно, але за допомогою правильно вказаної ваги, статі та віку можна дізнатись приблизну довжину кроку. Допомагає в цьому GPS. Дуже важливо тримати телефон в руці або в кишені. Таким чином кроки також будуть рахуватись більш точно, аніж коли пристрій знаходиться в сумці.

Надіємось після цієї інформації кожен краще зрозуміє як працює крокомір. Виробники намагаються постійно вдосконалювати цю функцію, щоб користувачі могли точно визначити пройдену дистанцію за день.

Цікаво: Функції Android, які збережуть заряд акумулятора.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чому сучасні смартфони такі проблемні

Ви, як напевно і всі користувачі смартфонів, звертали увагу на те, що сучасні смартфони дуже проблемні. Вони мало того,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -