Відомо, кому був вигідний збій в роботі Facebook та месенджера WhatsApp

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Оновлено 08.10.21. Instagram, WhatsApp та Facebook знову не працюють.
В 2021 році практично всі користувачі Всесвітньої Павутини користуються соціальними мережами та месенджерами і одне, на що всі звертають увагу при виборі месенджерів та соціальних мереж, це стабільність роботи і доступність 24 години в добу протягом всього часу. На жаль, нещодавно, 4 жовтня, в мережі розпочався хаос через масовий збій в роботі месенджера WhatsApp. Facebook Messenger, соціальної мережі Facebook та Instagram, що неймовірно розлютило всіх користувачів цих сервісів, а їх неймовірна кількість. Причиною стало те, що сервіси не працювали досить довго і користувачі не мали можливості зв’язатися із своїми друзями, родичами та колегами, а це справді проблема в 21 столітті. Як завжди, якщо хтось програє, то хтось виграє і у випадку із проблемами в Facebook, у виграші залишилися схожі сервіси від інших компаній. Сьогодні ж розповімо, кому був вигідний збій в роботі Facebook та месенджері WhatsApp.

Можливо ви здогадалися, але прямим конкурентом месенджера WhatsApp та Facebook Messenger є Telegram, який і виграв від проблем з сервісами Facebook. Оскільки вони були недоступні тривалий час, більшість активних користувачів сервісів Facebook просто перейшли у Telegram, оскільки він працював стабільно, в принципі як завжди і з легкістю прийняв такий потік нових користувачів.

Як повідомив Павло Дуров в своєму Telegram-каналі (до речі, в нас також є Телеграм-канал, тому варто підписатися), що за 1 день, кількість активних користувачів месенджера збільшилася на 70 млн, що справді неймовірна кількість. Як виявилося, месенджер спокійно працював навіть з такою кількістю нових користувачів.

Паралельно з новиною від Павла Дурова, стало відомо, що в іншому відомому месенджері (в США) Signal, також збільшилася кількість реєстрацій нових користувачів, хоч і не така, як в Telegram.

Також нагадуємо, що це не перший випадок, коли Facebook віддає своїх користувачів месенджеру Telegram. На початку цього року, в месенджері WhatsApp пішла мова про зміну політики конфіденційності, згідно якої, WhatsApp зможе збирати більше інформації про своїх користувачів та передавати її в Facebook, а вони вже отриману інформацію будуть використовувати в рекламних цілях. Логічно, що після цього, велика кількість невдоволених користувачів перейшли в Telegram.

Також нещодавно було названо основну причину популярності месенджера WhatsApp.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Месенджер WhatsApp продовжує розвиватись та впроваджує ще одну нову функцію

Месенджер WhatsApp продовжує розвиватись та впроваджує ще одну нову функцію. Декілька днів тому ми писали про те, що Ватсап...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -