Відомо, що буде з банківською картою, якщо її попрали

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Вже давно відомий факт, що більшість українців користується банківськими картами, а це означає, що вона практично весь час біля своїх власників. В більшості випадків, карту зберігають в гаманці, але бувають випадки, що вона тримається в кишені куртки або ж штанів. Крім цього, більшість в кишені також тримають дрібні купюри, копійки, запальнички і тому подібне, що перед пранням рекомендується витягати. Як завжди таке трапляється, в найнепотрібний момент, багато хто забуває витягнути щось із кишені і воно переться до тих пір, поки пральна машинка не зупиниться. Якщо за копійки, які залишилися в кишені ніхто не хвилюється, то за банківську карту більшість турбуються, оскільки не знають, чи буде вона працювати після таких атракціонів. Так ось, нам відомо, що буде з банківською картою, якщо її попрали.

Як ми писали вище, в більшості випадків, перед пранням всі вигортають все те, що залишилося в кишенях, але завжди, щось та й залишається. В нашому випадку це буде банківська карта. Для початку варто роз’яснити, з чого зроблена банківська карта.

Практично всі банківські карти виготовляються за одною технологією, в результаті чого, їй не страшні ні волога, ні високі (і низькі також) температури і навіть не хімічні речовини. Причиною цього є те, що банківська карта виготовлена на основі полівінілхлорида, або ж ПВХ. Ще одною причиною, чому банківська карта майже невразлива є те, що вся інформація, яка на ній зберігається, розміщена на магнітній стрічці або ж, на деяких картках, на чіпі.

Так ось, якщо ви забули банківську карту в кишені і вона добряче прокрутилася в барабані, то в 70-80% їй нічого не буде. В даному випадку варто зауважити, що якщо картка випала з кишені під час прання, то існує ймовірність, що вона пошкодиться об інші тверді та гострі предмети, які будуть в пральній машинці.

Якщо ж карта так і залишилася в кишені, і пральна машинка тільки ввімкнулася, то можете зупинити її та витягнути карту. У випадку, якщо ви згадали про карту тільки тоді, коли пральна машинка вже повністю набрала води і декілька разів прокрутилася, то варто зачекати на завершення прання.

По завершенню процесу прання, необхідно витягнути карту з кишені і перевірити (візуально) на наявність механічних пошкоджень. Якщо таких не видно, то протріть карту сухою ганчіркою і зачекайте, поки вона повністю висохне. Після завершення сушіння, ще раз перевірте карту на механічні пошкодження, а саме перевірте, чи номер карти не було стерто або інші цифри, які є на банківській карті. Якщо все добре (надіємося так і буде), то варто відвідати найближчий банкомат і спробувати зняти з неї певну суму.
Зразу зауважимо, що якщо ваша банківська карта обладнана чіпом, з великою ймовірністю вона не буде більше працювати.

Що робити, якщо після прання банківська карта не працює?

Якщо ж ви виконали всі необхідні кроки по спасінню карти і банкомат її не прийняв, то вона з великою ймовірністю була пошкоджена під час прання. В даному випадку, якщо ви справді впевнені, що карта не працює, необхідно відвідати найближче відділення вашого банку та запросити перевипуск вашої карти. Також варто розповісти, для чого вам це, а точніше вказати, що ви її попрали.

І на кінець, за перевипуск банківської карти (з великою ймовірністю) прийдеться заплатити, тому наступного разу, коли будете прати, добре перевіряйте кишені. Найкращим рішенням буде, якщо ви взагалі будете тримати карту в гаманці, так вона хоча б не отримає механічних пошкоджень.

Також нещодавно було названо причини, чому шахраї весь час “труться” біля банкоматів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Неможливість редагування повідомлень в iMessage

Платформа для обміну повідомленнями, яку 9 років тому запустила компанія Apple, отримає важливе оновлення.Основною ж проблемою була неможливість редагування...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -