Реклама

Відомо, що необхідно робити для пришвидшення зарядки смартфона

Останні Новини

Бувають моменти, коли необхідно зарядити телефон, а часу обмаль. Сьогодні хочемо поділитись декількома порадами, які зможуть прискорити зарядку гаджета.

Цікаво: Що являє собою супершвидка зарядка

Найдієвішим способом пришвидшення заряджання являється вимкнення смартфона. В такому стані він не буде витрачати енергію на певні процеси, а господарю не буде необхідності вимикати їх вручну. Звісно швидкість зарядки вимкненого телефона не буде сильно відрізнятись від швидкості зарядки телефона, який не використовується. Однак при цьому варто зауважити, що на гаджеті можуть запускатись певні процеси (робота програм у фоновому режимі, синхронізація акаунтів чи автоматичне оновлення додатків тощо), які будуть сповільнювати швидкість заряджання. Вимкнення буде найпростішим варіантом вирішення цих енергозатратних функцій.

Однією з найрозповсюдженіших помилок під час зарядки телефону являється безперервне використання, тобто під час зарядки власник грає в ігри, чи дивиться відео. Це не тільки зменшує швидкість процесу заряду акумулятора, а й псує саму батарею. Отже, чим вище навантаження, тим довший процес зарядки.

Також при підвищеній температурі телефон заряджатиметься повільніше. І зараз мова не лише про навантаження на процесор, а й про фізичні перешкоди для відведення тепла (щільний чохол, телефон знаходиться на відкритому сонці чи схований під подушкою). Саме тому рекомендовано заряджати гаджет без чохла та на рівній твердій поверхні.

Також слід використовувати відповідний зарядний пристрій. Краще використовувати оригінальну зарядку, або хоча б якісну альтернативу, у якої характеристики будуть відповідати оригіналу чи хоча б не будуть нижчими.

Цікаво: 9 міфів про акумулятори смартфонів, у які варто перестати вірити

Увімкнути режим енергозбереження. Це дозволить користуватись смартфоном, але функція обмежить певні процеси, які забирають ресурси пристрою.

Також варто звернути увагу, що для швидкої зарядки необхідна саме настінна розетка, тому що там максимально безпечна і допустима потужність. При заряджанні телефону від комп’ютера чи якогось іншого пристрою потужності бракуватиме. Смартфон буде заряджатись, але значно повільніше.

Вимкнути екран телефона. Це дозволить власнику отримувати дзвінки та повідомлення оскільки вони не так сильно впливають на швидкість заряджання, як це робить увімкнений дисплей. В крайньому випадку слід звести роботу дисплея смартфона до мінімуму, щоб він не міг споживати багато енергії.

Загалом, є багато способів, які допоможуть пришвидшити процес заряджання та за короткий час відновити батарею. Основне правило – не користуватись пристроєм під час зарядки.

Цікаво: Чи допоможуть чорні шпалери на смартфоні підвищити час автономної роботи?

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Що таке ефект брудного екрану?

Купуючи новий телевізор ви можете зіткнутись із однією річчю, і це погана однорідність кольорів на чорному тлі, також відома...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -