Реклама

Відомо, що означають отвори над екраном смартфона

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо ви маєте смартфон, то точно бачили різні індикатори та отвори в верхній його частині. Багато хто не знає, що вони означають і як працюють. Сьогодні ми це розберемо.

Перше і усім відоме - передня (фронтальна) камера. Як користуватись і що з нею робити знають усі. Можна робити селфі або знімати відео. Розташована вона зверху екрану в будь-якому місці.

Над камерою розміщена тоненька смужка - це слуховий динамік. Він допомагає чути співрозмовника при телефонній розмові.

Цікаво: Названо 4 корисні функції датчика освітлення в смартфоні, про які ви могли не знати.

Наступний індикатор дуже важливий - індикатор наближення. Завдяки ньому, ви нічого не натисните випадково на телефоні під час розмови, або коли телефон в сумці. Працює він таким способом: ви затуляєте індикатор, екран відразу гасне. Також в деяких смартфонах можна відхилити дзвінок або сигнал будильника за допомогою проведення руки над індикатором.

Ви раніше задумувались, як телефон сам регулює яскравість екрану? Дуже просто, за допомогою спеціального індикатору. Він визначає як на вулиці (в приміщенні) світло чи темно, і тоді встановлює яскравість. Це зводить навантаження на очі до мінімуму. Індикатор також знаходиться в верхній частині телефона.

У сучасних смартфонах є функція розпізнавання обличчя. Часто це робить фронтальна камера, але це не дуже надійно, бо вона може сплутати власника або взагалі ніяк не відреагувати. Тому краще, якщо на вашому телефоні буде спеціальний індикатор. Він навіть відрізняє живу людину від її фото.

Ну і останнє. Зверху на телефонах є тоненький непомітний отвір. Це кнопка для перезавантаження телефона. Хоча, в сучасних моделях вона вже відсутня.

Також нещодавно стало відомо, які датчики розміщуються над дисплеєм смартфона, про які ви не здогадувалися.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, как быстро погасить долг по кредитной карте

Стаття доступна українською...Вы никогда не задумывались, есть ли задолженность по вашей кредитной карточкой причиной того, что у вас плохое...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -