Реклама

Відомо, що стане з батареєю смартфона Redmi Note 9 4G після трьох років роботи

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

До і під час анонса недавніх новинок Redmi акцентувала увагу на акумуляторі смартфона Redmi Note 9 4G – його ємність склала пристойні 6000 мА · год. Сьогодні ж стало відомо, що стане з батареєю смартфона Redmi Note 9 4G після трьох років роботи. Інформацією поділився глава бренду Лю Вейбінг (Lu Weibing).

Відомо, що стане з батареєю смартфона Redmi Note 9 4G після трьох років роботи

Виявилося, якщо заряджати смартфон щоденно протягом трьох років (тобто зробити 1000 циклів заряду за весь цей термін), то ємність його акумулятора скоротиться і складе 4800 мА · год.

Само собою, такий розрахунок зроблений з великою перестраховкою, так як розрядити акумулятор смартфона ємністю 6000 мА · год за день - потрібно ще постаратися. А робити це щодня протягом трьох років і зовсім нереально. Так що в дійсності, швидше за все, деградація батареї за весь цей термін буде ще менше.

Але і це ще не все. За період 1-2 років ємність акумулятора взагалі не повинна падати, і те ж саме стосується плавності роботи інтерфейсу - вона повинна зберігатися на рівні «з коробки» весь цей період.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Оголошено дату запуску телевізора Mi TV LUX Ultra 8K 5G

Сьогодні, компанією Xiaomi, офіційно оголошено дату запуску телевізора Mi TV LUX Ultra 8K 5G (Mi TV Master Series Extreme...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -