Реклама

Відомо, в чому різниця між “Android” і “смартфон”

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В наш час, коли смартфонами користуються практично всі, виникає відчуття, що всі добре розбираються в смартфонах та інших розумних ґаджетах, розуміються в технічних термінах і навіть молодіжних сленгах. На жаль, це далеко не так, оскільки навіть зараз, коли Android-смартфони майже щодня на слуху, можна зустріти запитання, на які досить складно відповісти. Для прикладу, одне з таких звучить так: “В чому різниця між “Android” і “смартфон”?”. Виявляється, багато хто не знає, що таке Android і що таке смартфон, тому сьогодні спробуємо про це поговорити.

Почнемо з термінології. Android - це операційна система з різними програмами та функціями, за допомогою якої працює сам телефон. Якби цієї системи не було, телефон був би не потрібен і являв би собою просто шматок металу та скла. До речі, на системі Android працює більшість телефонів.

Усі пристрої діляться на дві частини: хард (жорстокий) - це сам гаджет, і софт (м'який) - це та ж сама операційна система. Окремо ці два елементи існувати не можуть і будуть абсолютно безкорисні.

Android одночасно і однаковий, і різний. Сама суть системи одна і ядро в основі лежить одне. Але на ній будуються інші операційні системи: для комп'ютера, телевізора, авто і т.д. Якщо говорити про Android для смартфонів, він теж буває різний. Взявши до рук різні телефони з цією операційною системою, ми зможемо побачити велику різницю і у функціях, і у дизайні. А це тому, що все оновлюється, змінюється і можливостей з часом стає замало.

Суть в тому, що Android може працювати на будь-якому смартфоні не зважаючи чи він дорогий, чи самий дешевий. Залежить все від виробника телефону. Виробник має зробити все для того, щоб ОС працювала добре та не давала збій. Про це говорять і самі розробники ОС. Коротше кажучи, за роботу телефону відповідають самі ж розробники телефону. Для дуже слабких смартфонів є Android Go. Це ОС з меншим та примітивнішим об'ємом функцій.

Також нещодавно було названо 4 універсальні смартфони середнього класу, які актуальні в 2021 році.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 причини, чому геймерам варто вибирати смартфони на Android 12

Вже давно відомо, що смартфони це зменшені версії персональних комп'ютерів і вони вже давно використовуються не тільки для дзвінків...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -