Відомо, хто буде виготовляти перший електромобіль для Apple

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми повідомляли, що компанія Apple веде переговори з багатьма автомобільними брендами для спільної розробки Apple Car. Сьогодні стало відомо, хто буде виготовляти перший електромобіль для Apple. Якщо вірити інсайдам, то електромобіль будуть виробляти в США, на заводі KIA.

Повідомляється, що виробництво повинно розпочатися до кінця 2021 року. Зараз перемовини між Apple та Hyundai знаходяться на завершувальній стадії і повинні закінчитися в березні цього року. Після того, як домовленість буде завершена, компанії перейдуть на етап предпродакшена.

Очікується, що тестування першого безпілотного автомобіля від Apple розпочнеться вже в 2025 році. За словами інсайдера, Apple запланували виробництво 100 000 автомобілів. В разі, якщо тестування пройде успішно, анонс новинки відбудеться в 2028 році.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Samsung може стати постачальником SoC Apple M1

Samsung може стати постачальником SoC Apple M1. Раніше Apple вже замовляла виготовлення SoC у Samsung.Як відомо, компанія Apple почала...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -