Реклама

Відомо, хто буде виготовляти перший електромобіль для Apple

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми повідомляли, що компанія Apple веде переговори з багатьма автомобільними брендами для спільної розробки Apple Car. Сьогодні стало відомо, хто буде виготовляти перший електромобіль для Apple. Якщо вірити інсайдам, то електромобіль будуть виробляти в США, на заводі KIA.

Повідомляється, що виробництво повинно розпочатися до кінця 2021 року. Зараз перемовини між Apple та Hyundai знаходяться на завершувальній стадії і повинні закінчитися в березні цього року. Після того, як домовленість буде завершена, компанії перейдуть на етап предпродакшена.

Очікується, що тестування першого безпілотного автомобіля від Apple розпочнеться вже в 2025 році. За словами інсайдера, Apple запланували виробництво 100 000 автомобілів. В разі, якщо тестування пройде успішно, анонс новинки відбудеться в 2028 році.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Вчені розробили пристрій, який зможе врятувати від інфаркту

Американські вчені розробили пристрій, який зможе врятувати від інфаркту. Вони створили ультразвукову "дриль", яка може розбивати згустки крові за...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -