Реклама

Відомий виробник бюджетних смартфонів вирішив захопити ринок смартфонів до 7000 грн

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ми часто повідомляємо про те, що бюджетний сегмент найбільш прибутковий, а це означає, що там найбільша конкуренція і там представлено найбільший вибір пристроїв. Всі вже звикли, що в бюджетному сегменті домінує компанія Xiaomi (із суббрендами) та Samsung, але так буде тривати не довго. Як сьогодні стало відомо, відомий виробник бюджетних смартфонів вирішив захопити ринок смартфонів до 7000 грн. Даний виробник також дуже популярний в Україні, але все рівно поступається компанії Xiaomi.

Якщо ви не здогадалися, то мова йде про компанію Tecno, яка пропонує досить широкий асортимент бюджетних смартфонів, які навіть дешевше за Xiaomi, Redmi та POCO. Як ми писали вище, вони збираються запропонувати такий смартфон, якому не буде рівних в сегменті до 7000 грн. Зараз детальніше поговоримо про цю новинку.

Відомий виробник бюджених смартфонів вирішив захопити ринок смартфонів до 7000 грн

Даний смартфон (а точніше лінійка Camon 18, Camon 18P і Camon 18 Premier) буде називатися Tecno Canom 18. Стосовно характеристик, то смартфон отримає великий 6,5 - дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 1080 × 2400 пікселів та частотою оновлення 90 Гц (120 Гц).

Відомий виробник бюджених смартфонів вирішив захопити ринок смартфонів до 7000 грн

Смартфон буде працювати від процесора MediaTek Helio G96 в парі з 4 / 8 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам'яті. Фотоможливості смартфона будуть представлені у вигляді потрійної камери 48 Мп + 13 Мп + 2 Мп та фронтальної 16 Мп.

Смартфон буде живитися від акумулятора 5000 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 18 Вт (молодша версія смартфона) та 33 Вт (старша версія). Смартфон буде працювати під управлінням Android 11 з фірмовою прошивкою HiOS 7.6. За попередніми даними, вартість новинок не буде перевищувати 7 000 грн і очікувано, що Tecno Canom 18 стануть хітами в Україні.

Відомий виробник бюджених смартфонів вирішив захопити ринок смартфонів до 7000 грн

Також нещодавно стало відомо, чому в Україні збільшуються продажі кнопкових телефонів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо кращі водонепроникні чохли для смартфонів в 2021 році

Сезон відпусток скоро розпочнеться і найближчі пляжі знову будуть заповнені, хоча можливо не так як років 2 тому. Так...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -