Ви тут
Головна > Новини >

Vivo представив свій перший розумний годинник

Vivo представив свій перший розумний годинник

Інформація про розробку нового розумного годинника компанії Vivo надходила уже певний час. Сьогодні, Vivo представив свій перший розумний годинник – Vivo Watch.

Vivo Watch поставлятиметься у двох розмірах — 42 мм та 46 мм. 42-мм версія Vivo Watch отримує 1,19-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 390×390 пікселів. 46-мм версія годинника отримала 1,39-дюймовий екран із роздільною здатністю 454×454 пікселів. Виконаний годинник із алюмінію та отримав рівень водостійкості 5АТМ.

Працює розумний годинник на базі чіпсета ST разом із низькопотужним копроцесором Apolo. Вбудована пам’ять отримала розмір 2 Гб. Щодо часу автономної роботи, то 42-мм версія повинна працювати в звичайному режимі протягом 9 днів. 46-мм отримує час автономної роботи протягом 18 днів від одного заряду. Щодо інших функцій, то тут присутній GPS, NFC, датчик серцевого ритму, вимірювання рівня кисню в крові та велика кількість спортивних режимів.

Старт продажів розпочнеться з 28 вересня на території Китаю. Про інші ринки поки мова не йшла. Ціна на обидві версії годинника встановлена в розмірі 190 дол.

Рекомендуємо: Nokia 8.3 5G Виходить На Світовий Ринок.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Top
64690675