Реклама

Візуалізація смартфона Samsung Galaxy Z Fold3 у двох версіях

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в мережі з’явилася візуалізація смартфона Samsung Galaxy Z Fold3 у двох версіях. Pigtou і xleaks взяли за основу патентну документацію Samsung і наглядно уявили, як можуть виглядати майбутні складні пристрої компанії. 

Візуалізація смартфона Samsung Galaxy Z Fold3 у двох версіях

Вони створили рендери майбутнього Galaxy Z Fold у двох варіантах. У першому випадку показано смартфон з великою гнучкою панеллю, розділеною на три частини.

Панелі праворуч і ліворуч можуть згинатися так, щоб сходитися в центрі великого дисплея і закривати його. Більше того, права сторона оснащена додатковим зовнішнім дисплеєм з фронтальною камерою, а зліва основна камера встановлена ​​з чотирма вертикально розташованими датчиками.

Візуалізація смартфона Samsung Galaxy Z Fold3 у двох версіях

Друга версія Galaxy Fold повторює першу за принципом складання; але з однією різницею - одна з половинок згинається не всередину, а назовні; і в цій версії пристрій нагадує гармошку або Z-подібну конструкцію. Ця конструкція дозволяє уникнути необхідності встановлювати додатковий дисплей на зовнішній стороні гаджета; але з іншого боку збільшує ризик пошкодження, яке може бути завдано гнучкій панелі; особливо на вигині.

Якому дизайну зрештою віддадуть перевагу при створенні Galaxy Z Fold 3 , невідомо. Очікується, що прем'єра третього покоління складного смартфона компанії відбудеться не раніше другої половини наступного року.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито дату релізу смартфона Huawei P50

Коментуючи прибуття серії P50, генеральний директор Huawei Consumer Business Ю Річард звернувся до Weibo, щоб заявити, що компанія перевершить...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -