Реклама

Власникам гри Cyberpunk 2077 можуть повернути частину грошей

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Пристрасті навколо не найбільш гладкого релізу Cyberpunk 2077 тривають. На цей раз стало відомо, що влада Польщі може прийняти досить незвичне рішення. Згідно з ним, власникам гри Cyberpunk 2077 можуть повернути частину грошей, за які вони купили екшен-RPG від CD PROJEKT RED.

Мова йде про розслідування польського державного регулятора «Управління із захисту конкуренції і споживачів», передає Phone Mantra. Прямо зараз відомство вивчає проблемний запуск польської рольової гри. І якщо регулятор, в результаті проведеного аналізу, вирішить, що місцеві розробники зробили недостатньо для поліпшення якості продукту, то є чималі шанси того, що в якості одного з виду покарання CD PROJEKT RED змусять повернути гравцям частину грошей за придбану гру. При цьому сам Cyberpunk 2077 вони зможуть залишити собі.

В якості альтернативних методів покарання регулятор може змусити розробників виплатити штраф у розмірі 10% від доходів або видати всім гравцям додаткові внутрішньоігрові бонуси.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

LG оновить смартфони LG G8x ThinQ

Всі виробники смартфонів помаленьку оновлюють свої гаджети до Android 10. На цей раз, LG оновить смартфони LG G8x ThinQ....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -