Реклама

Власники BMW можуть відкрити своє авто новим способом

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що rласники BMW можуть відкрити своє авто новим способом, а саме не торкаючися до свого iPhone. Компанія BMW анонсувала оновлену версію функції BMW Digital Key для iPhone. За допомогою Digital Key Plus водії зможуть розблокувати і завести автомобіль, не виймаючи телефон з кишені або сумки.

Автовиробник використовує надширокосмугові (UWB) можливості чіпа U1, який Apple інтегрувала в iPhone 11. Радіозв’язок на короткій дистанції з високою пропускною здатністю підтримує функції, що вимагають точного визначення місця розташування і високого рівня безпеки, такі як аутентифікація водія і автоматичне відмикання дверей автомобіля.

Як зазначає BMW, за допомогою UWB неможливо проводити релейні атаки, які заглушають або перехоплюють радіосигнал. BMW не повідомила, коли саме з'явиться Digital Key Plus. Першим автомобілем, який його підтримає, стане електричний позашляховик iX, який, як очікується, надійде в продаж не раніше кінця цього року.

BMW і Apple співпрацюють з Car Connectivity Consortium, щоб розробити відкритий стандарт для цифрових ключів з підтримкою UWB, тому інші автовиробники також можуть підтримувати цю технологію.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, які моделі iPhone отримають оновлену операційну систему iOS 16

Декілька днів тому відбулася щорічна конференція, на якій презентувались нові операційні системи від Apple для телефонів, планшетів, годинників та...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -