Реклама

Власники TikTok передумали випускати власний смартфон

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У 2019 творці популярного додатка TikTok заявили про намір випускати власні смартфони. Для цього китайська компанія ByteDance стала співпрацювати з Smartisan Technology. Тепер же стало відомо, власники TikTok передумали випускати власний смартфон.

Раніше ByteDance одержала патенти і частину співробітників Smartisan. Як пишуть китайські ЗМІ, китайська компанія відмовилася від бізнесу по розробці мобільних телефонів 13 січня. ByteDance заявила, що команда розробників Smartisan тепер входить в підрозділ компанії зі створення освітнього обладнання.

Відзначається, що для такого рішення ByteDance було кілька причин. Одна з них - китайська компанія зрозуміла, що популярність і продажі смартфонів Smartisan низькі. Це пояснюється тим, що пристрої продаються тільки в інтернеті.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Декілька порад, щоб смартфон розряджався повільніше

Кожен хоче, щоб його телефон розряджався повільно і заряду вистачало на довше. Є декілька порад, як продовжити роботу смартфона....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -