Власники смартфонів Xiaomi масово скаржаться на проблеми з MIUI 12

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Тільки нещодавно ми публікували матеріал про причини проблем із фірмовою оболонкою Xiaomi MIUI, а сьогодні стало відомо, що власники смартфонів Xiaomi масово скаржаться на проблеми з MIUI 12. На цей раз надходять численні скарги на повільну роботу центру управління, та й в цілому користувачі не сильно задоволені редизайном оболонки. Тепер детальніше поговоримо про це.

В першу чергу всі користувачі скаржаться на те, що анімація в центрі управління почала смикатися. Згідно більшої частини негативних відгуків, такі проблеми спостерігаються на більш простіших моделях смартфонів, оскільки анімація із розмиттям вимагає дещо потужніших характеристик, ніж пропонують слабкі смартфони. Проблемою в даному випадку є те, що навіть після виправлення (видалення анімації розмиття), проблема так і не вирішилася.

Навіть після останнього оновлення MIUI 12.1.2, користувачі скаржаться, що нормально ввійти в центр управління їм не виходить і в більшості випадків, приходиться перезавантажувати смартфон.

Для прикладу, один власник смартфона Redmi 9 залишив відгук в офіційній спільноті Xiaomi, де модератори повідомили його, що в компанії знають про цю проблему і в найближчий час її буде вирішено.

Зараз залишається тільки очікувати на найшвидше вирішення проблеми.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо корисні програми для смартфона, які ви можете не знати

Якщо не враховувати топові Instagram, Telegram, WhatsApp, тощо, які, скоріш за все, вже інстальовані на вашому девайсі, можна...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -