Власники Xiaomi Mi 11 отримують зарядний пристрій за 1 цент

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На момент анонса Xiaomi Mi 11 було оголошено, що комплект поставки стандартної версії не буде включати зарядний пристрій. Протягом обмеженого часу покупцям буде запропонований спеціальний комплект, який включає зарядний пристрій, за ціною стандартного видання. Сьогодні стало відомо, що щасливі власники Xiaomi Mi 11 отримують зарядний пристрій за 1 цент. Тепер детальніше.

Користувачі в Китаї повідомляють про те, що вони замовили стандартну версію Xiaomi Mi 11, але після спілкуванні зі службою підтримки Xiaomi з’ясувалося, що всі покупці стандартної версії можуть отримати 55-ватний зарядний пристрій на основі нітриду галію і кабель для передачі даних USB- C всього за 1 цент.

Джерело пише про те, що пропозиція діє протягом 30 днів, проте не уточнює: протягом 30 днів після офіційного початку продажів, тобто тільки для перших покупців, або протягом 30 днів з моменту покупки.

Вчора 55-ватна зарядний пристрій стало доступно для попереднього замовлення за ціною 15 доларів, відкритий продаж в Китаї стартують 1 січня.
Нагадаємо, в основній камері Xiaomi Mi 11 використовується програмне забезпечення BlinkAI, яке дозволяє записувати в темний час доби більш якісні відеоролики.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы 3 типа опасных SMS-сообщений, которые рекомендуется немедленно удалять со смартфона

Стаття доступна українською...SMS-сообщения сегодня не так популярны, как были раньше. Связано это с появлением мессенджеров и социальных сетей, через...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -