Реклама

Все про бренд TECHNO та його техніку

Останні Новини

Не всі чули про вже зарекомендований у світі бренд TECHNO. Це китайська компанія, одна із відомої корпорації Transsion Holdings. Виробник TECHNO виник у 2006 році та спеціалізується на телефонах, планшетах і IoT пристроях. Компанія намагається підлаштовуватись під потреби людей в регіоні де продаються її товари. От наприклад, спочатку TECHNO став популярний в країнах Африки, а все завдяки можливостям пристроїв. Вони довго тримали заряд акумулятора і не вимагали частої підзарядки. Підтримували стабільний сигнал, що дуже важливо на континенті. Камера була підлаштована під колір шкіри місцевого населення. Ну хіба не ідеально?

Після успіху на ринку Африки, компанія вирішила розширитись і почала продаж товарів в Індії, Бангладеші, пізніше у Європі та Латинській Америці. Вже зараз товари бренду TECHNO доступні і у нас. Цікаво, але не дивлячись на маленький розголос, TECHNO один із 10 найбільших виробників смартфонів у світі.

Давайте поговоримо трохи про смартфони компанії TECHNO. Якщо говорити про ті, що представлені у нас, то вони спеціально проходили тести та розраховані на використання при низьких температурах. Помітно, як компанія турбується про потреби споживачів. Окрім врахування потреб, велика увага приділяється якості. Для цього використовується технологія Blue Shild. Вона може проводити з технікою близько 40 тестів. Із найважливіших це випробування на витривалість, стійкість до падінь (удари об землю), тестування усіх USB роз'ємів, перевірка на довгий термін роботи та інші цікаві випробування. В результаті такої ретельної та уважної роботи над своїми пристроями, TECHNO практично немає скарг на роботу та не зустрічаються браковані моделі. По статистиці що те, що те займає менше одного відсотка.

Цікаво: Названо смартфон, який варто вибрати при переході на Android

Ще один цікавий факт про смартфони TECHNO - вони використовують оригінальну свою оболонку HiOS на базі Android 12. Завдяки цьому смартфони виглядають оригінально, ними цікаво користуватись та мають багато потрібних функцій. Наприклад, галерея відбирає та пропонує видаляти невдалі та неякісні знімки та телефон.

Якщо ви мешкаєте в Україні і вирішили знайти смартфон від TECHNO, то ви будете здивовані вибором. Є лінійки, які просто гарні на вигляд, мають потрібний набір функцій та справляють з повсякденною роботою за низьку ціну. Якщо ж вам потрібно щось краще, то є серії смартфонів середньої цінової категорії із потужним процесором, великою продуктивністю, тривалою автономністю та унікальними функціями, звісно камера буде також робити якісні та чіткі знімки. Не важливо, які у вас вимоги до смартфона, компанія TECHNO точно підбере щось, що вам сподобається і буде служити довгі роки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито більше інформації про новинку Amazfit Bip U Pro

Раніше ми повідомляли, що Amazfit запланували випуск смарт-годинника Bip U Pro з додатковими функціями. Сьогодні ж було розкрито більше...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -