Реклама

Всю партію автомобільних дисплеїв Huawei HiCar Smart Screen розпродали за хвилину

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні компанія Huawei розпочала продаж свого першого автомобільного дисплея – HiCar Smart Screen. Як сьогодні стало відомо, всю партію автомобільних дисплеїв Huawei HiCar Smart Screen розпродали за хвилину.

Першим регіоном, де з’явився Huawei HiCar Smart Screen став Китай. Пристрій пропонується за ціною 263 долари.

Всю партію автомобільний дисплеїв Huawei HiCar Smart Screen розпродали за хвилину

Екран HiCar Smart Screen став першим пристроєм з платформою Huawei HiCar. Він дозволяє легко користуватися мобільними додатками зі смартфонів Huawei і Honor, керувати за допомогою голосових команд і жестів. На даний момент підтримується більше 30 мобільних додатків, включаючи навігаційні, такі як Baidu Maps і Gaode Map, а також музичні, такі як Himalaya FM.

Huawei HiCar Smart Screen оснащується 8,9-дюймовим екраном IPS роздільною здатністю 1920 х 720 пікселів, з підтримкою 16,7 млн ​​відтінків і 72% колірного простору NTSC, висувною камерою з можливістю відеодзвінків з здатністю 2160 x 1440 пікселів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Виходить нова технологія швидкої зарядки від Realme

Компанія Realme уже має в своєму арсеналі розробку швидкої зарядки 65Вт, що називається SuperDart. Певні витоки інформації сповіщають, що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -