Виходить новий смартфон Realme серії V

Останні Новини

Сьогодні ми отримали інформацію, що на ринок виходить новий смартфон Realme серії V. Реліз запланований на 27 липня. Назва телефону V5, і це буде перший смартфон в серії V.

Компанія поділилась зображенням даного смартфону, з якого видно, що дисплей буде із перфорованим отвором. Задня панель отримає квадрокамеру L-подібного вигляду. Окрім цього, присутній тут сканер відбитків пальців та великий логотип Realme на задній панелі.

Інформації від офіційного джерела про характеристики пристрою немає, проте є певні чутки. І так, є ймовірність, що Realme V5 отримає 6,5-дюймовий екран, підтримку 5G та акумулятор ємністю 5000 мАг. Також можлива швидка зарядка на 30Вт. Щодо камер, то будуть вони 16Мп передня та 48Мп + 8Мп + 2Мп + 2Мп задні.

Рекомендуємо: Розкриті Технічні Характеристики Realme C15.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо основну причину, через яку купляють фітнес-браслет Xiaomi Mi Band

Сьогодні фітнес-браслети можна помітити в більшості молодих людей, та й не тільки. Але використовують їх всі по-різному. Я також...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -