Реклама

Вийшов тизер події Galaxy Unpacked 2020

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Цього тижня вийшов тизер події Galaxy Unpacked 2020, на якому будуть оголошені нові смартфони від Samsung. Відбудеться подія у середу, 5 серпня. Віртуальна прес-зустріч обіцяє нам представити нові смартфони від Samsung з S Pen. Є ймовірність, що буде оголошений і новий складний смартфон, наступник Galaxy Fold. До речі, назви його ми так і не знаємо.

Окрім цього, очікується, що буде представлена і модель Samsung Galaxy Z Flip як додатокова версія із підтримкою 5G, та додатковою вбудованою пам’яттю. А ще є інформація про можливість представлення на Galaxy Unpacked 2020 Live, розумного годинника Galaxy Watch 3. На даний момент, нам залишається лише очікувати на віртуальну прес-зустріч.

Рекомендуємо: Названі Найпотужніші Смартфони По Версії AnTuTu.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як правильно поступити, якщо на карту Приватбанку прийшли невідомі гроші

Останнім часом, кількість активних користувачів банківськими картами та банківськими послугами істотно зросла, люди частіше почали розраховуватися банківськими картами в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -