Реклама

Виникли проблеми із виробництвом Sony PlayStation 5

Останні Новини

Відповідно до отриманої інформації, ми можемо говорити про те, що у компанії Sony виникли проблеми із виробництвом ігрової консолі Sony PlayStation 5. Основна причина такої ситуації пов’язана із поставками компонентів, зокрема їх дефіцитом.

Загалом, компанія Sony, у плані виробництва на фінансовий рік, заклала виготовлення 16 млн. ігрових консолей PS5. Зараз же, ця цифра зменшилась на трохи більше, ніж 1 млн. одиниць. Таким чином, дефіцит комплектуючих є досить значним, поставки компонентів відбуваються з перебоями та й вплив на роботу має і сьогоднішня світова ситуація.

До кінця фінансового 2022 року, компанія Sony планує продати 22,6 млн. од. ігрових консолей PlayStation 5. Хоча ця цифра може зменшитись, у зв’язку із вище описаними проблемами поставок.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компания Xiaomi не перестает удивлять, продолжая представлять действительно впечатляющие смартфоны

Стаття доступна українською...Компания Xiaomi не перестает удивлять, продолжая представлять действительно впечатляющие смартфоны. Если быть точным, то смартфоны вышли под...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -