Реклама

Випробували двигун, який змусить літак пролетіти навколо землі за 2 год

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вчені з Китайської академії наук (CAS) випробували випробували двигун, який змусить літак пролетіти навколо землі за 2 год. Прототип прямоточного повітряно-реактивного двигуна (ПВРД) нового типу перевірили в аеродинамічній трубі. Він працював на швидкості повітряного потоку в 9 Махів, але його теоретична межа досягає 16 Махів.

Коротко про випробування розповідає Naked Science. Автор дослідження повідомив, що двигун може використовуватися в розробці багаторазових орбітальних космопланів і гіперзвукових літаків нового покоління. Виріб назвали sodramjet.

Двигун працює на водні. Для його конструкції створили спеціальні сплави, які могли б витримати виникаючі в ПВРД температури. Двигун застосовує принцип запалювання палива ударною хвилею.

На жаль, поки перевірити ПВРД на теоретичній межі не можна через відсутність потужної аеродинамічної труби.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

DxOMark опублікували рейтинги розумних колонок

Кілька днів тому DxOMark оголосив, що має новий орієнтир для тестування бездротових колонок під назвою DxOMark Speaker. Зараз DxOMark опублікували рейтинги розумних...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -