Реклама

Витік інформації знову говорить про датчик LiDAR в iPhone 13 Pro

Останні Новини

Не так давно в мережі почала з’являтись інформація про майбутні Apple iPhone 13, і основне, що зацікавило всіх, це датчик LiDAR. Зараз ще один витік інформації знову говорить про датчик LiDAR в серії iPhone 13.

Зокрема, в Twitter був розміщений пост, який говорить про наявність в iPhone 13 Pro нового датчика LiDAR, що буде розташований на задній панелі. Мови про наявність даного датчика в базовому iPhone 13 та iPhone 13 Mini поки немає.

Нагадаємо, що технологія LiDAR була представлена ще у 2020 році та була представлена на iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max та iPad Pro. А призначення технології полягає в вимірюванні відстані між об’єктом та датчиком, під час використання камери, як при денному, так і при нічному режимі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Майбутнє смартфона Apple iPhone 12 mini виявилося під питанням

Представлений в минулому році iPhone 12 mini був випущений в якості альтернативи трендовим моделям з великими дисплеями. Компактної новинці...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -