Реклама

Визначені глобальні ціни на Redmi 9A/Redmi 9C

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як ми повідомляли раніше, Xiaomi 15 липня проводив запуск новинок. І ось, після заходу, нам стало відомо більше деталей. Зокрема, ми поговоримо про смартфони Redmi 9А та Redmi 9С. Сьогодні були визначені глобальні ціни на Redmi 9A/Redmi 9C.

Визначені глобальні ціни на Redmi 9A/Redmi 9C

І так, Redmi 9А став найдоступнішим у серії 9. Його початкова ціна становить 99 євро. Отримує смартфон за таку ціну 6,53-дюймовий дисплей HD + з виїмкою на ньому під селфі-камеру. Камера на 5Мп. Задня панель обладнана 13Мп-шутером та спалахом. Працює телефон на чіпсеті Helio G25, отримує 2 Гб оперативної пам’яті та 32Гб внутрішньої. Система тут Android 10 з MIUI 12. Ємність акумулятора становить 5000 мАг. Доступний смартфон Redmi 9А в трьох кольорах — синьому, зеленому та сірому.

Визначені глобальні ціни на Redmi 9A/Redmi 9C

Щодо смартфону Redmi 9С, то ціна за базову комплектацію 2/32Гб визначається на рівні 119 євро, версія з 3/64Гб отримала ціну 139 євро. Розмір тут також 6,53 дюйма з 5Мп камерою. Працює телефон на чіпі Helio G35. Ємність акумулятора так ж як у Redmi 9А. Кольорова гама тут сіра, оранжева та синя.

Рекомендуємо: Смартфон Xiaomi Отримає 120-Кратний Зум.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi представила бюджетну рацію Mi Walkie

Компанія Xiaomi представила бюджетну рацію Mi Walkie Talkie Lite. ЇЇ ціна визначена у розмірі всього 18 дол. і доступна...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -