Реклама

watchOS 7 зламали смарт-годинник Apple Watch

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як повідомляється, watchOS 7 зламали смарт-годинник Apple Watch. Відомо, що пропали дані GPS. Всі користувачі, які зіткнулися з цією помилкою, підтвердили, що вона проявилася після оновлення до watchOS 7 .

watchOS 7 зламали смарт-годинник Apple Watch

Як повідомляє портал 9to5Mac, багато користувачів смарт-годинника Apple Watch повідомляють про проблеми, які виникли після установки нової прошивки watchOS 7. Йдеться про втрату даних GPS. У повідомленнях користувачів йдеться, що під час запису даних, годинник фіксує лише початкову точку. Наскільки масштабною є проблема, поки невідомо, але повідомлення продовжують регулярно з’являтися. Всі користувачі, які зіткнулися з цією помилкою, підтвердили, що вона проявилася після поновлення до watchOS 7.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Деякі користувачі повідомляють, що при використанні Apple Watch без iPhone для запису вправ дані GPS-маршруту відсутні. Співробітник Apple запропонував користувачам, які повідомили про проблему, закрити всі відповідні налаштування конфіденційності, але це не усунуло баг.

Поки що відомо, що ця проблема зачіпає користувачів годинників Apple Watch Series 3, 4 і 5, які підтримують оновлення watchOS 7. Деякі користувачі говорять, що Apple повідомила їм, що це проблема з додатком Strava, але інші кажуть, що і у інших додатків одна і та ж проблема.
За повідомленнями деяких користувачів, відключення і повторне сполучення годинника із смартфоном вирішує проблему. Однак інші користувачі вважають, що це посилить проблему, оскільки ви можете втратити всі існуючі дані.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung почав оновляти свої смарт-годинники

Технологічний гігант Samsung почав оновляти свої смарт-годинники. Будуть оновлені смарт-годинники Gear S3, Gear Sport, Gear Active. Ці годинники з'явилися...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -