Реклама

WhatsApp додає функцію керування реакцією на повідомлення

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Цього четверга (13) спеціалізований сайт WABetaInfo  оприлюднив цікаву новину для користувачів WhatsApp . За словами джерела, месенджер отримав нову пробну версію для iOS (22.2.72), що містить параметри, присвячені керуванню майбутньою функцією «Реакції на повідомлення», як це знайдено в прямих повідомленнях Messenger і Instagram .

Стримано, оновлення просто реалізує можливість активувати або деактивувати сповіщення про отримані реакції в налаштуваннях WhatsApp. Зміна, хоча й незначна, вказує на те, що основна функція ближче і може бути випущена дуже скоро , як передбачає веб-сайт .

Цікаво: Названо 6 цікавих прийомів WhatsApp для Android та iPhone.

Спочатку користувачі зможуть реагувати на повідомлення щонайменше шістьма картинками , а саме: «Подобається», «Закоханий», «Смішно», «Здивований», «Сумний» і «Вдячний». Наявність більшої кількості реакцій через емодзі, як присутні в «братах» месенджера, поки не підтверджено.

Однак функціональність цієї функції досить проста, що дозволяє користувачам переглядати подробиці про реакції на повідомлення за допомогою двох різних категорій вкладок, одна з яких є загальною, а інша специфічною для кожної фігури, що також дозволяє в обох випадках перевірити, яка їх використовував кожен кореспондент.

Цікаво: Через месенджер WhatsApp можна буде переказувати гроші.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Перераховано найпоширеніші помилки при зарядці смартфона, які допускають українці

Не заряджайте телефон вночі, чи не ставте заряджатися пристрій доки він повністю не використає свій заряд, ми неодноразово чули...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -