WhatsApp доставляє 100 мільярдів повідомлень щодня

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

WhatsApp доставляє 100 мільярдів повідомлень щодня. WhatsApp – один з найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями в світі.

В ході конференції, присвяченій публікації щоквартального звіту про доходи генеральний директор Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) оголосив, що через WhatsApp доставляється близько 100 мільярдів повідомлень щодня. Глава WhatsApp Уїлл Кеткарт (Will Cathcart) пізніше підтвердив це на своїй сторінці в Twitter.

Для порівняння, ще в 2014 році через WhatsApp відправляли 50 мільярдів повідомлень при користувальницької базі 500 мільйонів чоловік. Шість років по тому у WhatsApp зараз понад два мільярди користувачів, при цьому Індія є найбільшим ринком за обсягом призначеної для користувача бази.

У серпні розробники WhatsApp запустили новий інструмент під назвою «Пошук в Інтернеті», який дозволяє користувачам швидко знаходити інформацію про отримані посилання з Інтернету.

Додаток також обмежував пересилку «сильно перенаправлених» повідомлень тільки одній людині або групі за раз. Це безпосередньо призвело до скорочення пересилання таких повідомлень на 70%, що також сповільнило поширення оманливої ​​інформації на платформі.

Читайте також: Що Потрібно Знати Про Створення Веб-Сайту?

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы предустановленные приложения, которые можно удалять из смартфона без опасений

Сейчас практически все покупают новые смартфоны хотя бы один раз в 3-4 года. Причиной этого является то, что производители...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -