Реклама

WhatsApp: як надсилати HD-фото безпосередньо через додаток

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Однією з проблем, з якою стикалася більшість користувачів, було надсилання якісних фотографій через WhatsApp . У серпні 2023 року рішення цієї проблеми з’явилося із запуском нової функції в додатку, яка дозволяє користувачам надсилати HD-фотографії через месенджер. Ознайомтеся з інформацією та покроковими інструкціями, щоб ви могли почати надсилати HD-фотографії через WhatsApp.

Цікаво: Дізнайтеся, як приховати “онлайн” у месенджері WhatsApp.

Тепер можна надсилати HD-фотографії через WhatsApp

WhatsApp повідомив світову пресу, що тепер користувачі можуть надсилати фотографії високої якості під час розмов. Раніше програма дозволяла надсилати лише фотографії стандартної якості, що призводило до зображення нижчої якості або піксельних зображень для одержувачів. Варто зазначити, що фотографії стандартної якості зазвичай мають роздільну здатність від 1,5 МП до 4 МП, тоді як фото HD мають роздільну здатність від 9 МП до 16 МП.

Крім того, WhatsApp також стискає фотографії у форматі HD, щоб забезпечити швидке надсилання та збір. Програма використовує формат зображення під назвою «прогресивний JPEG», що дозволяє одержувачу отримувати фотографії різного рівня якості залежно від доступного з’єднання. Важливо пам’ятати, що більшість користувачів уже мають доступ до нової функції, і якщо WhatsApp на вашому пристрої ще не відображає цю функцію, рекомендується вручну оновити програму на своєму мобільному телефоні.

Цікаво: WhatsApp Web: як легко вимкнути сповіщення.

Як відправити фотографії в HD

  • Натисніть на значок кліпів

Відкривши програму WhatsApp, натисніть символ кліпу, щоб почати завантаження зображень, які ви хочете надіслати через месенджер.

  • Відкрийте галерею зображень

Тепер, відкривши вкладку інструментів WhatsApp, натисніть галерею, щоб завантажити фотографію у високій роздільній здатності

  • Виберіть папку, де знаходиться зображення

Потім, відкривши галерею зображень телефону, клацніть папку, де розташовані файли високої чіткості, які ви хочете надіслати своєму контакту

  • Відкрити варіанти доставки

Потім, відкривши зображення на екрані телефону, виберіть символ HD, щоб вибрати спосіб надсилання файлу. Потім автоматично відкриється параметр якості фотографії, який ви можете надіслати.

  • Надішліть фото в HD

Нарешті виберіть високу роздільну здатність, щоб мати можливість надіслати фотографію у форматі HD. Потім натисніть кнопку «Надіслати», щоб надіслати фотографію своєму контакту.

Варто зазначити, що для того, щоб файл сприймався як HD, фотографія повинна бути зроблена на такий пристрій, як професійна камера або мобільний телефон із камерою високої чіткості, щоб фотографія розпізнавалася з максимальною роздільною здатністю.

Цікаво: WhatsApp: як скинути PIN-код автентифікації електронної пошти.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 4 причины, почему может не работать мобильный интернет

Стаття доступна українською...Поскольку сейчас большая часть украинцев пользуется смартфонами и услугами мобильных операторов в виде мобильного интернета, вполне логично,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -