Реклама

WhatsApp отримав неочікувану функцію

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

WhatsApp отримав неочікувану функцію. У додатку з’явилася функція «Прочитати пізніше». Поки в бета-версії.

Команда популярного месенджера WhatsApp працює над черговою зручною функцією, яка допоможе користувачам справлятися з великим потоком повідомлень.

WhatsApp отримав неочікувану функцію

Функція Read Later (Прочитати пізніше) приходить на зміну Archived Chats (Архівовані чати) і приносить серйозні зміни в процес архівування і відключення сповіщень для повідомлень.

Одна з ключових особливостей Read Later полягає в тому, що навіть коли чат архівувати або відкладений для більш пізнього прочитання, нові повідомлення будуть прибувати і додаватися в архів, а користувачеві не будуть набридати оповіщення. При цьому чат зберігається в списку чатів.

WhatsApp отримав неочікувану функцію

На даний момент функція Read Later помічена в бета-версії WhatsApp для iOS під номером 2.20.130.1 і поки недоступна для Android.

Читайте також: WhatsApp недоступний в браузері Microsoft Edge.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смарт-годинник Amazfit GTR 2 отримає розумного помічника від Xiaomi

Сьогодні з'явилася інформація, що смарт-годинник Amazfit GTR 2 отримає розумного помічника від Xiaomi. Відповідна інформація була опублікована на офіційному...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -