Реклама

WhatsApp отримує нову функцію

Останні Новини

Додаток WhatsApp отримує нову функцію. Дана функція дозволить вам перевіряти факти пересланих повідомлень. Якщо вам відправили повідомлення із посиланням, то біля нього з’явиться лупа і ви зможете перевірити дане посилання в пошуку самостійно. З’явилось таке оновлення сьогодні.

WhatsApp отримує нову функцію

Перевіряти можна буде ті повідомлення, які були переслані 5 і більше людям, що б запобігти поширенню неправдивої інформації. А особливо, у сьогоднішній складній світовій ситуації щодо COVID-19. Як ми бачимо із зображення, на прикладі моделюється саме повідомлення із інформацією про новий вірус. Нова система перевірки буде перевіряти в інтернеті декілька веб-сайтів щодо достовірності інформації. Розробники сподіваються, що таким чином користувачі почнуть перевіряти надану їм інформацію та уникати неправдивих новин. Також така система допоможе виявляти ймовірні теорії змови.

Джерело: whatsapp

Рекомендуємо: Додаток Facebook Отримує Нову Функцію.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Telegram: як змінити якість відео під час завантаження з iPhone та iPad

У Telegram є деякі хитрощі, які можуть значно полегшити життя тим, хто використовує його з певною частотою. Один з них безпосередньо передбачає...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -