Реклама

WhatsApp починає тестувати підключення між смартфоном і планшетом

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

WhatsApp тестує нову функцію, яка має на меті зробити можливим використання програми на кількох платформах. Сполучення між смартфоном і планшетом буде дозволено між пристроями Android і повинно працювати так само, як WhatsApp Web.  

Іншими словами, користувач зможе відсканувати QR-код , щоб підключити свій планшет до свого облікового запису месенджера, маючи можливість використовувати його на обох пристроях і полегшуючи життя користувачам.  

Цікаво: Facebook, Instagram і WhatsApp: Meta планує запустити платні функції.

Відкриття зроблено на порталі WaBetaInfo, який спеціалізується на новинах про додаток для обміну повідомленнями Meta .  

Цікаво: WhatsApp: 5 фактів про наскрізне шифрування програми.

Вважається, що завдяки новим тестам WhatsApp має збільшити ліміт пристроїв, пов’язаних з кожним обліковим записом. Наразі лише чотири пристрої можуть використовувати один профіль одночасно.  

Поки що незрозуміло, як ця функція працюватиме на планшетах, які використовують систему iOS від Apple , але облікові записи на смартфонах компанії можна підключати до планшетів Android. 

Цікаво: Приховуємо час, коли ви останній раз заходили в месенджер WhatsApp.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Google Пошук додають 3D-моделі нових автомобілів

Можливість бачити AR-моделі тварин, наукових об’єктів тощо в Пошуку Google виявилося вірусною тенденцією та корисним інструментом на тлі пандемії...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -