Реклама

WhatsApp тестує нову функцію біометричної автентифікації

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стало відомо, що WhatsApp тестує нову функцію біометричної автентифікації. Як повідомляється, така функція покращить загальну безпеку облікового запису для тих, хто протягом дня працює з кількома веб-клієнтами.

WhatsApp тестує нову функцію біометричної автентифікації

Така функція була помічена у версії WhatsApp Beta 2.20200.10. Зараз, щоб створити сеанс через веб-клієнт достатньо Відкрити програму → перейти в “Параметри” → Потім у “WhatsApp Web”, і тоді програма забезпечить спосіб сканування QR-коду, який відображається на веб-клієнті. Ви можете заперечити, що це може бути не повністю безпечним.

Щоб покращити це, WhatsApp тестує нову безпеку, в якій користувачеві доведеться аутентифікувати кожен новий сеанс біометричним скануванням у мобільному додатку WhatsApp, в даному випадку автентифікацію за відбитками пальців.

Наразі ця функція тестується лише з відбитками пальців і не підтримує 3D-аутентифікацію обличчя, хоча WhatsApp може просто додати її пізніше. Підтримка додатка WhatsApp для iOS, швидше за все, надійде найближчим часом. Ми очікуємо, що автентифікація за відбитками пальців для веб-клієнта WhatsApp матиме широке поширення після закінчення тестування.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо виробників, які робили найгарніші Android-смартфони в 2021 році

Перед виробниками смартфонів стоїть непросте завдання, адже цільова аудиторія найрізноманітніша, тому врахувати побажання всіх і при цьому не ставити...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -