Реклама

Windows 10 оновиться за прикладом Windows 7 і Windows XP

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Windows 10 оновиться за прикладом Windows 7 і Windows XP. Microsoft згладить вікнам кути. Windows 10 помітно округлятиметься в наступному році.

Microsoft трохи підретушує вид вікон Windows 10, причому зробить це за типом Windows 7, Vista і XP. Мова – про закруглених кутах вікон.
Нагадаємо, до переходу на художній стиль оформлення графічного інтерфейсу під назвою Metro, який дебютував в Windows 8, використовувався стиль Aero, частиною якого були закруглені кути вікон. Після випуску Windows 8 хтось наче пройшовся по інтерфейсу Windows циркулярною пилкою – все стало строго паралельно і перпендикулярно. І ось зараз Microsoft заявила про бажання повернутися до колишнього стилю.

Як пояснила компанія в документі, опублікованому на Github, оновлений інтерфейс WinUI принесе з собою закруглені кути для вікон верхнього рівня і спливаючих вікон, але впровадження такого варіанту відображення буде залежати від бажань розробників.

Старий новий вид вікон з'явиться в призначених для користувача версіях Windows в другій половині 2021 року, але попередньо він, звичайно ж, буде протестований в різних каналах системи Microsoft, в тому числі каналі для розробників. Очікується, що візуальне нововведення буде реалізовано в попередніх збірках системи вже навесні наступного року.

Читайте також: Windows від Microsoft святкує свій 35-й день народження.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы Android-смартфоны с максимальной плавностью работы в 2020 году

Стаття доступна українською...Разработчики популярного китайского бенчмарка Master Lu продолжают подводить итоги прошедшего года. Ранее они уже назвали самый мощный...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -