Реклама

Windows 10 оновиться за прикладом Windows 7 і Windows XP

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Windows 10 оновиться за прикладом Windows 7 і Windows XP. Microsoft згладить вікнам кути. Windows 10 помітно округлятиметься в наступному році.

Microsoft трохи підретушує вид вікон Windows 10, причому зробить це за типом Windows 7, Vista і XP. Мова – про закруглених кутах вікон.
Нагадаємо, до переходу на художній стиль оформлення графічного інтерфейсу під назвою Metro, який дебютував в Windows 8, використовувався стиль Aero, частиною якого були закруглені кути вікон. Після випуску Windows 8 хтось наче пройшовся по інтерфейсу Windows циркулярною пилкою – все стало строго паралельно і перпендикулярно. І ось зараз Microsoft заявила про бажання повернутися до колишнього стилю.

Як пояснила компанія в документі, опублікованому на Github, оновлений інтерфейс WinUI принесе з собою закруглені кути для вікон верхнього рівня і спливаючих вікон, але впровадження такого варіанту відображення буде залежати від бажань розробників.

Старий новий вид вікон з'явиться в призначених для користувача версіях Windows в другій половині 2021 року, але попередньо він, звичайно ж, буде протестований в різних каналах системи Microsoft, в тому числі каналі для розробників. Очікується, що візуальне нововведення буде реалізовано в попередніх збірках системи вже навесні наступного року.

Читайте також: Windows від Microsoft святкує свій 35-й день народження.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чи справді бездротові навушники небезпечні при тривалому користуванні?

Останні декілька років, неймовірною популярністю почали користуватися бездротові навушники. Звісно, не без допомоги компанії Apple та їхньої маркетингової компанії...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -