Реклама

Door and Windows Sensor 2 – новинка для дому від Xiaomi

Останні Новини

Останні декілька тижнів, ми отримуємо все нові продукти для дому від компанії Xiaomi. І ось, Xiaomi Door and Windows Sensor 2 — знову новинка для дому від Xiaomi. Доступний продукт стає на краудфандинговій площадці за ціною близько 6 дол. Фінансування даного продукту розпочнеться у Китаї з 12 серпня.

Xiaomi Door and Windows Sensor 2 - новинка для дому від Xiaomi

Xiaomi Door and Windows Sensor 2 — це доповнення до оригінального датчика і він справді багатофункціональний. Загалом, даний датчик може визначати статус дверей та вікон в режимі реального часу.

Щодо нових функцій, то тут присутній датчик світла, який може нагадувати вам відкривати чи закривати вікна та двері. Є і магнітна індукція, як визначає чи двері відкриті, чи закриті а також присутня підтримка голосового помічника XiaoAI. Ну і звісно, керувати Door and Windows Sensor 2 можна за допомогою додатка Mijia.

Рекомендуємо: Флагман Xiaomi Mi 10 Ultra Отримає Антимікробні Аксесуари.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В “Дія” відзвітували про виплати коштів ФОПам та найманим працівникам

Як ми пам’ятаємо, не так давно, в Україні запровадили одноразову матеріальну допомогу ФОПам та найманим працівникам (в розмірі 8...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -