Реклама

Xiaomi дозволять вимірювати пульс через камеру смартфона

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що Xiaomi дозволять вимірювати пульс через камеру смартфона. Так, через камеру смартфона.

Тепер детальніше. Компанія Xiaomi представила додаток Mi Health ще минулого року і за цей час, він “навчився” багато чого. Додаток збирає всі можливі дані, із всіх пристроїв MI, та об’єднує їх для повної статистики. До таких даних можна віднести — частоту серцевих скорочень, показники здоров’я, кроки, ІМТ та цілі фізичних вправ.

Так ось, як ми писали вище, всі ці дані збираються завдяки стороннім пристроям. Зараз же, Xiaomi вирішили додати нову функцію саме додатку. Зі слів XDA-Developers, версія програми v2.7.4 тепер зможе фактично вимірювати пульс, не використовуючи нічого, крім камери вашого телефону, а також ніяких додаткових датчиків та обладнання.

Функція досить проста у використанні - ви кладете вказівний палець на об’єктив камери і чекаєте, поки індикатор прогресу досягне 100%. Потім слід вибрати, чи було це загальним статусом, відпочинком чи після вправи. Також буде представлений звіт про випробування, який розкриє, повільний, нормальний чи швидкий пульс.

Дані, зібрані з часом, відображатимуться на інформаційній панелі програми, дозволяючи користувачам легко відстежувати частоту серцевих скорочень. На жаль, ця програма все ще недоступна в магазині Google Play, тому ви можете використовувати її, лише завантаживши APK.

Рекомендуємо: Xiaomi Запатентували Смартфон З Унікальними Спливаючими Камерами.

Джерело: XDA-Developers

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів

2 COMMENTS

Реклама

Випадкові Записи

Представлено Xiaomi Civi 2 з подвійною селфі камерою. Відомі ціни

Після довгих очікувань та витоку інформації про новий смартфон компанії Xiaomi, Civi 2 представлено на китайському ринку з подвійною...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -