Реклама

Xiaomi готується випустити навушники Mi True Wireless Earphones 2

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні ми дізналися, що Xiaomi готується випустити навушники Mi True Wireless Earphones 2 Basic TWS в новій країні, а точніше в Індії. Відповідний тизер був опублікований в мережі. У тизері прямо не вказано, що це бездротові навушники Mi True 2 Basic.

Бездротові навушники Mi True TWS дебютували на світовому ринку Європи в липні цього року. Нове тизерне відео передбачає, що продукт незабаром потрапить в Індію. Коротке відео демонструє проблиск продукту, і воно, здається, показує внутрішню частину зарядного чохла Mi True Wireless Earphones 2 Basic. Очікується, що навушники будуть випущені разом із Mi 10T 5G та Mi 10T Pro 5G.

Бездротові навушники Mi True Wireless Basic мають дизайн, подібний до бездротових навушників Mi True 2, але з корпусом іншого типу. Навушники доступні лише в білому кольорі і мають досить товсті стебла. Кожен з них має 14,2-міліметровий драйвер і підтримує сенсорне управління.

Він забезпечує підтримку автоматичного сполучення, автоматичного підключення та інтелектуальне розпізнавання у вусі, що означає, що відтворення автоматично призупиняється, коли ви виймаєте навушники. Гарнітура також може похвалитися часом автономної роботи 5 годин, а від кейса можна ще отримати 20 годин, який підтримує зарядку USB-C. Він підключається через Bluetooth 5.0 та підтримує аудіокодеки SBC та AAC. Якщо бездротові навушники Mi True 2 Basic справді запустяться, то ціна, ймовірно, буде такою ж, як і в Європі – 39,99 євро.

Рекомендуємо: Xiaomi Знизила Ціну На Навушники Mi True

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Telegram дозволять коментувати публікації

Надійшла інформація, що в Telegram дозволять коментувати публікації в каналах. Команда популярного месенджера Telegram готує чергову корисну функцію до...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -