Шум навколо комплектації нових iPhone 12 не вщухає і навіть набирає ще більших обертів. Сьогодні в мережі з’явилася нова інформація, де Xiaomi і OnePlus знущаються над iPhone 12 і Apple.

Нагадуємо, що відразу після анонса iPhone 12 компанія Xiaomi стала першою компанією, яка потролила Apple через комплект поставки її нових смартфонів. Тепер в комплект поставки входить тільки смартфон і кабель, який при цьому не підтримує швидку зарядку. Вчора компанія Samsung заявила, що її смартфони Galaxy продовжують поставлятися з блоком живлення. Після чого знущання продовжили іспанський підрозділ Xiaomi і OnePlus.

Доброго ранку, шанувальники. Сьогодні нам приснилося, що наші смартфони позбулися комплектного зарядного пристрою. На щастя, це був просто кошмар.

Xiaomi

Компанія OnePlus також зробила акцент на те, що зарядний пристрій присутній в комплекті поставки її смартфонів. Більш того, представник Oneplus, який вів захід з презентації OnePlus 8T, заявив, що телефон буде поставлятися з блоком живлення потужністю 65 Вт, хоча він коштує вдвічі більше, ніж попередній адаптер.

Apple заявляє, що вона піклується про захист навколишнього середовища, що це рішення призведе до зменшення викидів вуглекислого газу і зниження видобутку корисних ресурсів. Заява спірна, так як багатьом доведеться докуповувати навушники та зарядні пристрій окремо.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь