Реклама

Xiaomi Mi 11 і Mi 11 Pro вперше показали наживо

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi Mi 11 і Mi 11 Pro вперше показали наживо. Анонс відбудеться вже в грудні.

Компанія Qualcomm 1 грудня цього року проведе технологічний саміт Qualcomm Snapdragon 2020 року, на якому очікується презентація нової флагманської однокристальної системи Snapdragon 875.

Раніше повідомлялося, що Samsung представить серію Galaxy S21 вже в січні. Крім того, вважається, що Xiaomi також не відставатиме і представити свою флагманську лінійку Xiaomi Mi 11 на початку наступного року. При цьому Xiaomi Mi 11 повинен стати першим китайським смартфоном на базі однокристальної системи Snapdragon 875.


Сьогодні відомий китайський інсайдер під ніком Digital Chat Station опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter фотографію, на якій, імовірно, вперше показані смартфони Xiaomi Mi 11 і Mi 11 Pro. Джерело підписав фотографію просто: «Побачимося в кінці року». Це означає, що анонс смартфонів може відбутися ще раніше, ніж очікувалося.

Судячи з фотографії, Xiaomi Mi 11 отримає плоский екран, тоді як Xiaomi Mi 11 Pro буде оснащений гіперболоїдна дисплеєм з загнутими боковими частинами. В обох випадках фронтальна камера буде врізана в центральну верхню частину екрана.

Імовірно, Xiaomi Mi 11 і Mi 11 Pro можуть анонсувати разом зі Snapdragon 875, а в продаж смартфони надійдуть уже в січні наступного року.

Читайте також: Вилучено велику партію підроблених смартфонів Xiaomi.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо функції клавіатури на смартфоні, про які багато хто не знає

Зараз майже всі користуються смартфонами і використовують їх не тільки для дзвінків, але і для месенджерів, соціальних мереж та...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -