Реклама

Xiaomi Mi 11 отримує мережеву сертифікацію в Китаї

Останні Новини

Якщо вірити чуткам, то серія смартфонів Mi 11 з’явиться уже цього місяця або у січні 2021 року. До лінійки увійдуть Mi 11 та Mi 11 Pro. Сьогодні надійшла інформація про те, що Xiaomi Mi 11 отримує мережеву сертифікацію в Китаї. Даний телефон з’явився під номером моделі M2011K2C та отримав сертифікацію 4G, 5G, GSM та WLAN. А це лише підтверджує наближення запуску смартфонів Mi 11.

Xiaomi Mi 11 отримує мережеву сертифікацію в Китаї

Щодо характеристик, то працюватиме Xiaomi Mi 11 на новому процесорі Qualcomm Snapdragon 888 з 8 Гб оперативної пам’яті та 128 Гб вбудованої. Дисплей повинен отримати частоту оновлення 120 Гц та роздільну здатність Quard HD+. Основна камера буде оснащена датчиками на 108 Мп, 13 Мп та 5 Мп. Фронтальна камера очікується 20-мегапіксельна.

Рекомендуємо: Розкрита реальна вартість консолі Sony PlayStation 5.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Amazfit готує до релізу новий розумний годинник Zepp Z

Amazfit готує до релізу новий розумний годинник Zepp Z. На правій частині корпусу розташовуються три кнопки управління. У серпні цього...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -