Реклама

Xiaomi Mi Band 7 – характеристики нового покоління фітнес-браслета

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Бренд Xiaomi робить чудові та якісні фітнес-браслети. Їх дійсно багато хто купує, тому вони є одними із найбільш популярних. Компанія заявила про вихід нового покоління браслета, який відбудеться в першій половині 2022 року. Користувачам цікаво, що ж нового вони побачать в майбутніх моделях. І ось нещодавно з’явилась інформація про характеристики, які очікуються. Нижче саме про це.

Так як офіційно ще ніхто не говорив про даний фітнес-браслет, то і характеристик у вільному доступі ще не так багато, але все ж про деякі ми розповімо.

Цікаво: В 2022 році Xiaomi збираються вкладати рекордну суму в смартфони преміум сегменту.

Спочатку про екран. Він буде прямокутний, швидше за все AMOLED з роздільною здатністю 192*490 пікселів. Збільшиться кількість програм та режимів для спортсменів, деталей також немає, але вони точно будуть. Окрім цього, цікава функція - Smart Alarm. Всі ми знаємо як не хочеться вставати зранку. Кожен переводить постійно будильник, щоб поспати ще 5 хв.

Так от, даний браслет буде легко будити людину за півгодини до сигналу будильника. Таким чином до повного пробудження сон буде поверхневим, відповідно і встати буде легше. Також очікується збільшення часу автономної роботи.

Усі інші деталі невідомі, також не ясно яка буде ціна та коли буде доступний в продажі даний фітнес-браслет. Є ще точна інформація, що моделей буде дві. Чому так, ніхто не пояснює, можливо вони будуть створені для різних регіонів.

Цікаво: Названо суббренди компанії Xiaomi, про які ви могли не знати.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung адаптировали свои флагманские наушники для слабослышащих

Стаття доступна українською...Сегодня поступила информация, что Samsung адаптировали свои флагманские наушники для слабослышащих. Недавно вышло соответствующее обновление для флагманских...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -